Elon Musk’ın Neuralink Yöneticisinden Gizli Bir Çocuğu Daha Olduğu Ortaya Çıktı (Bu 12 Oldu)

Dünyanın en zengin insanlarından biri olan Elon Musk, çok başarılı olsa da özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyordu. Ünlü milyarderin şimdiye kadar birçok farklı kadından çocuğu olmuştu. Şarkıcı Grimes’adan 3, önceki ilişkilerinden ise 6 çocuğu vardı. Bir başkasından ikizlerinin olduğu bilgisi de 2022’de keşfedilmişti.

Yani şimdiye kadar bilinen çocuk sayısı 11 idi. Ancak bugün Bloomberg tarafından yayımlanan bir rapor, milyarder girişimcinin gizli bir çocuğu daha olduğunu ortaya koydu.

Neuralink yöneticisinden üçüncü bir çocuğu varmış

Rapora göre Elon Musk, beyin çipi şirketi Neuralink’in yöneticisi olan Shivon Zilis’ten şu ana kadar bilinmeyen bir çocuk daha yapmış. Musk’ın Zilis’ten hâlihazırda ikizleri olduğu biliniyordu. Bugün de üçüncü bir çocuğunu ortaya çıkardı. Yeni bilgilerle birlikte Musk’ın bilinen çocuk sayısı 12’ye çıkmış oldu.

Musk, uzun yıllardır ilişkileri ve cinsel taciz iddialarıyla gündeme geliyordu. Örneğin geçtiğimiz haftalarda SpaceX’teki birden fazla çalışanla ilişki yaşadığı ortaya çıkmıştı. Hatta birinin stajyer olduğu bile gelen bilgiler arasındaydı.

Ünlü milyarderin dünyadaki doğum oranlarının düştüğünü sık sık dile getirdiğini de belirtmek gerekiyor. Bu yüzden 12 çocuk yapması pek şaşırtıcı değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir