Birce Akalay aşka geldi! Hakan Kurtaş ile ilk paylaşım

Murat Ünalmış (2011–2012) ve Sarp Levendoğlu’yla (2014–2017) evlenip boşanan Birce Akalay, kendisi gibi oyuncu olan Hakan Kurtaş ile gözlerden uzak aşk yaşamaya başlamıştı.

14 ŞUBAT’TA EL ELE FİLM İZLEDİLER

‘Aramızda Kalmasın’ magazin programının haberine göre; ünlü çift, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Beyoğlu’ndaki bir sinemada Oscar adayı ‘Zavallılar’ filmini el ele izlemişti.

İkili, geçtiğimiz hafta ise Bebek’te görüntülenmişti. Sarmaş dolaş sahili gezen sevgililer, bir süre yürüyüş yapmıştı. Sorular üzerine Akalay, “Başka zaman başka yerde konuşuruz. Sokakta konuşmayalım teşekkürler” diyerek, gezintisine devam etmişti.

İLK PAYLAŞIM GELDİ

İlişkileri tam gaz devam eden ikiliden Birce Akalay, yeni aşkıyla çekilen bir pozunu ilk kez 3.1 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından paylaştı.

Peş peşe yayınladığı fotoğraf serisini ilk karesinde Hakan Kurutaş’la aşk pozuna yer veren oyuncu; gönderisine “Bunu seviyorum” mesajını yazdı.

Akalay’ın paylaşımı, kısa sürede binlerce beğeniye ulaşarak alarak sosyal medyada gündem oldu. Kurtaş’tan da sevgilisine kalp emojili yorum gecikmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir